درباره فروشگاه آنلاین ما

فروشگاه برق آور با هدف ارتقای سطح علمی جامعه در زمینه کالا و تجهیزات برق و روشنایی در بستر اینترنت فعالیت خود را در سال 1398 آغاز نموده است .

این فروشگاه سعی دارد با ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب و برندهای معتبر جایگاه ویژه ای را در میان مصرف کنندگان عزیز بدست آورد .

بزرگترین هدف این فروشگاه ارائه فروش و خدمات و اطلاع رسانی به صورت سریع ، آسان ، مطمئن و امن و تخصصی می باشد .

در سال گذشته توانستیم با شرکت ویتو که یکی از بزرگترین تولید کنندگان نور و روشنایی در خاور میانه به حساب می آید کانکت شویم و محصولات آن را بدون واسطه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم

شرکت ویتو با بیش از 25 سال تجربه موفق در زمینه طراحی تولید , واردات و صادرات انواع لامپ و چراغ های مختلف همیشه سعی نموده است تا بهترین کیفیت را به مصرف کنندگان ارایه نماید.

VITO با تیم جوان ، پویا و متخصص خود به همراه مارک های مشهور VITO و VITOONE ، پیشگام شده است تا با پیش زمینه ای قوی چون صادرات به حدود 40 کشور جهان و با هدف کمک به کیفیت زندگی شما ، در صنعت روشنایی پیشرو باشد.

سازگاری محصولات ما با توجه به آخرین معیارهای کیفیت الزامات استاندارد بین المللی مورد آزمایش و تأیید قرار گرفته است. با توجه به مسائل زیست محیطی و زیست محیطی مانند گرم شدن کره زمین ، ما در استفاده از استانداردهایی مانند EMC ، LVD و ROHS و غیره بویژه در فرآیند ساخت مراقب هستیم.

همچنین تیم برق آوردر راستای حمایت از کالا و تولید ایرانی به فکر ایجاد بستر مناسب جهت عرضه و معرفی کالاهای ایرانی با کیفیت و برند معتبر نیز میباشد .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید

768 رضایت مشتریان
275 پروژه های در حال انجام
15 اعضای تیم
1342 پروژه های تمام شده

نیاز های روشنایی خود را از ما بخواهید

2020690_01
برق آور , تخصصی ترین مرجع روشنایی در ایران

ارائه ما

من بسیار خوشحالم ، دوست عزیزم ، آنقدر به تعبیر نفی موجود بودن آرام آرام جذب شده ، که از استعدادهایم غافل می شوم. من باید نتوانم یک ترانه را ترسیم کنم.

تاریخچه و حقایق شرکت ما

طراحی و نمایش روند نمایش